Contact - Cerere Oferta - ALGECO

Contactează Algeco România

Harta Algeco Romania
Algeco Romania

Country Manager

Ciprian Peptea
Tel: +40 269 224 555
Mob: +40 753 055 063
Fax: +40 269 253 201
ciprian.peptea@algeco.com

 

 
 
 
Algeco Sibiu

Branch Manager

Andra Turean
Mob: +40 740 270 002
Tel: +40 269 224 555
Fax: +40 269 253 201
andra.turean@algeco.com

Sales Representative

Ioana Veres
Sibiu, Centru
Mob: +40 747 014 776
ioana.veres@algeco.com

Sales Representative

Robert Vasu
Sibiu, Centru - Vest
Mob: +40 752 315 902
robert.vasu@algeco.com

 

Sales Representative

Valentin Ropota
Sibiu, Nord - Vest
Mob: +40 753 055 070
valentin.ropota@algeco.com

Operations & Depot Supervisor

Ovidiu Ritivoiu
Sibiu
Mob: +40 751 187 441
ovidiu.ritivoiu@algeco.com

 
Algeco București

Branch Manager

Radu Zglimbea
Mob: +40 742 048 842
Tel: +40 214 574 455
Fax: +40 214 574 653
radu.zglimbea@algeco.com

Key Account Sales Specialist

Florina Cristea
Bucuresti
Mob: +40 753 055 062
florina.cristea@algeco.com

Sales Representative

Daniel Voica
Bucuresti, Est, Nord-Est (Moldova, Dobrogea)
Mob: +40 757 578 988
daniel.voica@algeco.com

 

Sales Representative

Bogdan Danila
Bucuresti, Muntenia - Vest
Mob: +40 747 083 148
bogdan.danila@algeco.com

Sales Representative

Andrei Stancescu
Bucuresti, Muntenia - Vest
Mob: +40 754 232 734
andrei.stancescu@algeco.com

Operations & Depot Supervisor

Andreea Dobrin
Bucuresti
Mob: +40 753 055 069
andreea.dobrin@algeco.com

SOLICITARE:

Informații personale